Before I die..

27. listopadu 2013 v 13:11 | Mrs. Writer |  Deník
Každý má nějaké sny. Já osobně jich mám hned několik (což je asi dobře) a každý z nich si hodlám splnit. Nakonec, žiju jenom jednou, ne? :) Třeba mi tenhle blog vydrží tak dlouho, že se s vámi se svými prožitky budu moci podělit (ehm, uvidíme). Nejsou tu všechny, ale i tak se můžete pokochat těmi nejdůležitějšími. A víte co? Držte mi palce, ať se mi to jednou podaří!


Japonsko mám doopravdy ráda (jeho kulturu, přírodu, anime-mangu, japonce :D), takže se tam chci rozhodně podívat! No a k tomu už logicky patří naučit se japonsky i mluvit, nemyslíte? :D
Ano, Anglie.. má další láska. Jednou bych tam chtěla žít. Jako doopravdy. Nevím, jestli někdy Českou republiku nadobro opustím, ale nějaký byteček budu v Anglii určitě mít!
Chtěla bych také křížem krážem projet celou Ameriku! Svobodné státy, jsou zkrátka svobodné státy..
To tak nějak souvisí s přáním výše. Nakonec, kdo by se tam nechtěl podívat?
Haha, jsem romantik XD Jestli mi něco přijde opravu romantické, tak to je polibek v dešti!
Nechci, aby na mě lidi zapomněli. Zkrátka chci za svůj život udělat něco, díky čemu si mě budou rádi připomínat. Napsat něco dobrého, něco ... Směšné? Možná.
Jojo, jeden z mích největších snů. Být spisovatel.
A ten druhý.. nikdo o něm neví. Dokonce ani doma :D Tady je to poprvé, co se o tom kde zmiňuji, ale chtěla bych být klidně i herečkou. Moc. Nevím, jestli mám onen talent, ale zatím se nenaskytla možnost vyzkoušet to. Ale myslím, že snad.. nevím :D
To snad nepotřebuje ani ten komentář.
Můj malý sen! Určitě si jednou nechám nějaké udělat.. ale s jistotou můžu říct, že bude decentní! :)
Ehm, vážně se chci do Hollywoodu podívat.
Já se je zkrátka naučím!
Zatím se mi to nikdy nepodařilo. Ale až ji jednou uvidím, určitě si nezapomenu něco přát.
Jaká holka, by si něco podobného nepřála? :D
Vnitřní knihomol se ozval :D Až si jednou vydělám tolik, že si ty všechny úžasné knížky budu moci koupit, budu opravdu šťastná.
Prosím, bože, PROSÍM! On je ten vyvolený člověk, jakého musím určitě potkat/poznat! Samozřejmě si s ním i zatančím, zazpívám, vezmu jeho autogram, pokecám, vyznám nehynoucí lásku a vyfotím.. prostě, tohle je jedno z těch přání, co musím uskutečnit.
Myslím si, že tohle si snad jednou splnit dokážu!
Aby byla představa, jaká je moje oblíbená kapela.. tyhle taky musím jednou poznat!! :)
U některých mě vážně štve, že bydlíte tak zatraceně daleko :D
Hoho, životní výzva!
A to hnedka do první řady, dámy a pánové! :D
Ještě mi nebylo 15 a už myslím na svatbu :D Nesmějte se, ale já si dokonalou svatbu představuju už od pěti let s pořádným ohňostrojem. Tak snad mi těch pár výbuchů nikdo nevezme.
Já na ni nezapomínám! :D Jednou to spolu všechno projedeme, to mi věř!
Musí to být úžasný pocit..
Kdo z vás si tohle ještě nepředstavoval?! :D Ne, vážně, až budu v Americe, stopnu tolik taxíků, kolik budu moct! XD
Na tom se taky pracuje ... už jsou skoro po prsa! :D
Opět dětský sen... a doufám že se vyplní.
Hlavně jí chci vystudovat! :D
Tímhle, by se dalo shrnout všechno výš..
Nakonec, chci si to tady prostě odžít vesele :)

Chtěla bych ještě navštívit Nový Zéland, potkat pár dalších hvězd, .. a vydělat si takovou sumu, že si tohle všechno budu moct splnit - ještě pořádně nevím jak, ale nějak to zvládnout musím :)

Takže, to bychom měli ty nejhlavnější :D Dalšíma vás už otravovat nebudu, nebojte. Doporučuju si pustit tuto písničku -> je úžasná :3

A co vy? Jaký je váš sen?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 27. listopadu 2013 v 13:30 | Reagovat

Japonsko bych taky chtěla někdy navštívit. Japonština je hrozně hezký jazyk, ale v mém seznamu jazyků, které se chci naučit je až čtvrtá. Aktuálně zkouším angličtinu a korejštinu.
Taky bych chtěla někdy vyzkoušet hrát. Stačila by nějaká minirolička. A taky bych hrozně ráda někdy napsala knihu.
Snad se ti sny splní. Věř tomu a určitě se jednou splní.

2 Mrs. Writer Mrs. Writer | E-mail | Web | 27. listopadu 2013 v 18:59 | Reagovat

[1]: Korejštinu? Páni, to koukám! Že? Jen si zkusit nějakou malou roli, abych zjistila, jestli na to vůbec mám .. A děkuju, budu se o to snažit! Tobě určitě taky.. jen se budeme muset snažit - a to pořádně :D

3 Miss Nothing Miss Nothing | Web | 28. listopadu 2013 v 16:22 | Reagovat

Myslím si, že každé dievča má tieto sny :D Proste šatník do ktorého sa dá vojsť :3 (OMG NARNIA EVERYWHERE!!) :D :D :D
Ale tuším, že z Ameriky budeš sklamaná... žiadne slobodné štáty, ale krajina s blbými ľuďmi, ktorý musia mať na mikrovlnke napísané "nevkladajte do mikrovlnky dieťa" alebo na poslednom šteblíku rebríka "pozor, rebrík sa skončil" dokonca sa ťa spýtajú, či v Európe máme "šťukacie" perá ;) Viem, lebo v Amerike som mala pár známych a každý kto sa po maximálne roku vrátil povedal, že už v živote nevkročí na územie USA, lebo je to úplne popletená krajina.

4 BeeDee BeeDee | Web | 28. listopadu 2013 v 17:29 | Reagovat

Japonsko taky zbožňuju :3 Já bych chtěla bydlet spíš v Dublinu než v Londýně, ale tam bych se taky chtěla mrknout. Jinak souhlasí skoro všechno se mnou xD Nejvíc bych si přála udělat něco, aby na mě lidi nezapomněli. Ale taky je to ta nejtěžší věc.. Jinak písničku už jsem napsala a dokonce nahrála =) Ale chtěla bych se věnovat teď trošku jiné hudbě..

5 Mrs. Writer Mrs. Writer | E-mail | Web | 28. listopadu 2013 v 18:02 | Reagovat

[3]: Nojo, originál dneska těžko najdeš :D NARNIA!! :D Asi máš pravdu no.. zkrátka Američani. Asi je blbost si něco slibovat, ale stejně bych se tam chtěla podívat :D A s tím perem si mě teda zabila - to snad ne! -,- :D

[4]: Mě zase láká ten Londýn no^^ Jsem zvědavá, jestli se mi to nějakým způsobem podaří a lidi si mě vážně budou pamatovat... no, uvidíme. Vážně?! Super! Není nějaký způsob, kde bych si jí mohla poslechnout?! :D

6 Lilith Lilith | E-mail | Web | 28. listopadu 2013 v 20:28 | Reagovat

Jop!! Taky miluju japonsko! Kulturu, jídlo, písničky, jazyk :3 :3 prostě všechno, díky anime už i nějaká slovíčka ovládám, ale přiznejme si, domluvit bych se nedokázala že :D Byteček v Anglii ti přeju, já bych tam teda bydlet nechtěla :D byla jsem tam v létě 2 měsíce pracovala jsem u tety, velkoměsto, samí přistěhovalci, nic moc, je to jako Praha no, památky jsou nádherné, zbytek nuda, tak jako asi v každém městě teda :D Ameriku nesnáším, no comment :D spisovatelka bych chtěla být taky :D fantazii mám jen mí příjde, že všechno, co měn apadne už někdo prostě napsal nebo zfilmoval :D být silnější bych ti přála asi ze všeho nejvíc, to se v životě šikne no :) já to naštěstí mám, teda měla jsem období, kdy jsem skončila i u psychologa, ale právě to mě dost posilnilo, teda toto ti vůbec nepřeju, ale tu sílu fakt jo :) snad se ti to vyplní, nebo třeba najdeš někoho, kdo ti tu sílu dá, stejně tak jako ti přeju šťastný život, ono to je vlastně to nejdůležitější, co by  si měl každý přát, že :)

7 Lilith Lilith | E-mail | Web | 28. listopadu 2013 v 21:24 | Reagovat

No tak já mám velkou rodinu, a všichni jsou totiž rozeseti po celém světě nebo spíše Evropě a Americe, a v Česku nemám skoro nikoho, což je dost na nic :D sice se podívám do jiných zemí, ale taky je vidím jednou za rok, někdy ani to ne :/ a copak bys chtěla vědět? kdybych měla vyprávět, tak to se upíšu k smrti :D jo vzpamatoval, ale někdy mi ty komenty ještě blbnou, je odešlu a zobrazí se až za dvě minuty třeba :/ psali, že dělali úpravu v databázi, takže proto to tak dlouho blblo. Jo, anime naučí spoustu věcí :D některé mě dokonce naučilo pravým lidským hodnotám xD Víš co, takhle... ono to každý si musí zkusit, jaké to je, já taky milovala Londýn, snad jako každý, ale pak člověk vidí, že to není takové jak na fotkách a tak no :D jako turista, když jsem tam byla se základkou, tak jsem se do toho města zamilovala, ale když jsem tam pak byla ty dva měsíce, tak jsem od tamtud chtěla po 3 týdnech pryč :D ono to záleží na lidech, každý je jinačí, mě vadil ten velkoměstský ruch a shon, život tam strašně rychle utíkal, a navíc ti přistěhovalci :D nesnáším je už v Praze, ale tam jich je 10x více xD prostě tam není život jednoduchý no, sama tetka mi to říkala :) ale to fakt musíš zkusit, třeba se tam uchytíš, bude se ti tam líbit, fakt jsme jinačí no, nejsme stejné :) ale jestli se někdy dostaneš do Japonska tak si na mě vzpomeň jo? :D a dobré je to náš společný sen, ale jen kvůli tobě udělám vyjímku, se s nikým o mé sny nedělím :D Jsi byla v Turecku? Mě se taky nelíbí :D mě se žádné muslimské země nelíbí, teda kromě Dubaje, ale tam bych chtěla spíše na dovču, né jako bydlet :D no stalo, jednoduše bych tu už dávno neměla být, asi pochopíš, co blbého sem udělala následkem toho, co se mi stalo, o tom tu psát, ale nechci, je to dost osobní a ublížila jsem tím mé rodině, což si v životě neodpustím, ale bylo mi 13 to člověk ještě nemá rozum, a vlastně jsem měla strašně šťastný život, měla jsem všechno, co si kdo mohl přát, nebyla jsem zvyklá na nějaká zklamání a ubližování, a pak se všechno to sesypalo na mě, z ničeho nic, a já nevěděla, jak se s tím vypořádat, ale tedka už jsem úplně ale úplně někde jinde, jsem jakoby obrněná :D prostě jsem se uzavřela a nepouštím si lidi moc k tělu, mám v srdci jen pár lidí, které znám moc dlouho, nedokážu se otevřít jen tak a všem, aspoň vím, že mi nikdo neublíží, je to v něčem hnusný a smutný, ale prostě jinak už žít nedokážu :D ale to je uplně něco jiného, nechci tu psát takový depresivní věci xD :)

8 Lywia † Lywia † | Web | 29. listopadu 2013 v 17:26 | Reagovat

Promiiiň,tak už jsem tu :D Minimálně polovinu máme společnou :3 I když nevím jestli se mi někdy podaří,ale budu doufat :D Držím palce! :)

9 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 29. listopadu 2013 v 22:03 | Reagovat

Na pár výjimek to máme úplně stejné, i když bych si asi ještě něco přidala :) Jsi prostě můj člověk, tak až budeš chtít některý ze svých plánů vyplnit, nezapomeň na mne! ;)
---
Já jsem Hunger Games knížky ještě nečetla..nemůžu, protože pak celý film strávím porovnáváním a to fakt nechci x) Naopak mi to nevadí :D

10 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 29. listopadu 2013 v 22:07 | Reagovat

Jááj..promiň, že jsem ti 2x napsala v podstatě to samé, ale mě se to poprvé nezobrazilo :( Tak to druhé klidně smaž :))

11 Wee McClain † Wee McClain † | Web | 30. listopadu 2013 v 1:14 | Reagovat

Většinu máme stejnou:-)

12 Wee McClain † Wee McClain † | Web | 30. listopadu 2013 v 1:14 | Reagovat

Úžasný článek

13 allm allm | Web | 30. listopadu 2013 v 10:51 | Reagovat

Ja mám toľko snov, že by sa nedalo spočítať ani ja 100 rukách. Ale ten hlavný sen je sta´t sa spisovateľkou a žiť šťastný život s človekom, ktorého nikdy nebudem mať :(
potešilo ma, že väčšinu snov máme spoločných :D

14 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 30. listopadu 2013 v 11:28 | Reagovat

Zdravím, omlouvám se, že obtěžuji, ale chtěla bych poprosit o kliknutí na tento odkaz : http://sutazime.eu/kmHIv
Zabere to jenom pár sekund a mě to pomůže. :) Jestli potřebuješ někde hlas nebo se rozhodneš do soutěže také zapojit, stačí mi napsat na blog a já ti to oplatím. ;)
Předem ti mockrát děkuji a omlouvám se za vyrušení.
Darkness ღ

15 Mrs. Writer Mrs. Writer | E-mail | Web | 30. listopadu 2013 v 12:46 | Reagovat

[12]: Děkuju :)

[13]: Chápu tě, on by toho chtěl člověk vážně hodně :D Ale až nám vyjde první knížka, dáme společný autogram?! XD To jsem ráda :)

16 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 30. listopadu 2013 v 14:37 | Reagovat

Tak si prostě počkej až se to objeví u vás v knihovně :) Já si musím počkat na další knížky od této spisovatelky, protože vrážet do toho peníze se mi zase nechce :D No slečna Darkness je lenivá a neví, kdy udělá někdy nějakou recenzi na film, protože je hrozný lenoch a přitom má teď hromadu nápadů na články x)
---
No proto! A opovaž se zapomenout!!!!! :D
---
Jojo..já si počkám..přeci jen mám hromadu knížek, které se si chci přečíst :)
---
Ďakujem :)

17 Kestrin Coleridge Kestrin Coleridge | Web | 30. listopadu 2013 v 15:58 | Reagovat

Plno z nich máme společných, ale až teď od středu :D... super článek:)

18 Sara Whitney Sara Whitney | Web | 30. listopadu 2013 v 17:42 | Reagovat

Většinu snů máme společnou, taky moc toužím podívat se do Japonska.^^ Na plynné japonštině už skoro dva roky pracuju, ale taky vím, že ještě dost dlouho pracovat budu. :D
V Londýně bych taky nějaký čas ráda žila, Amerika mě zas tolik neláká, ale aspoň jednou bych se tam taky chtěla podívat.
Kdyby se mi podařilo napsat knihu, bylo by to úžasné, spíš něco kratšího, jen pro mě, netoužím se svou knihou proslavit.^^

19 a2l a2l | E-mail | Web | 30. listopadu 2013 v 17:56 | Reagovat

"Meet Tom Hiddleston" - moje řeč! :D
Máš docela hodně snů, kterých chceš v životě dosáhnout. Taky bych jich chtěla mít tolik :) Přeji, aby se Ti všechny splnily! ;)

20 sluncem-a-stinem sluncem-a-stinem | Web | 30. listopadu 2013 v 20:07 | Reagovat

Zajímavé sny :-) Jestli chceš, podívej se ke mně na blog, mám tam nový hororový příběh :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama