Jak mám tohle sakra nazvat..?

16. listopadu 2013 v 23:01 | Mrs. Writer |  Deník
Moje neaktivita zdá se překračuje únosné meze - jde to také živě vidět na návštěvnosti. Chjo, kdo by si nepřál mít navštěvovaný blog..? No, to je fuk. Teprve začínám! :D Tákže po nějaké té pauze krátká vsuvka.
*Miluje tu ještě někdo vlky spojené s galaxy motivem^^?*


Jelikož jsem se po nějaké době jako OPRAVDU dala do pořádného psaní (zčista jasna se mi v hlavě objevilo tolik nápadů, že nevím jaký zpracovat dřív! Děkuju, vážně!^^), na nic jiného mi jaksi nezbývá čas *ehm, smutné* takže to samozřejmě odnesl i blog -,- Ale už teď jsem poznala pár fajn lidí (mé díky patří vám lidičky, co ztratíte svůj cenný čas na napsání delšího komentáře - opravdu mě tím potěšíte!) Moc novinek není - snad jenom, že během dalšího týdne tu (snad) konečně vystavím svoje pořádnější dílko.. a také jsem dokoukala další skvělé anime (Zetsuen no Tempest -> google search).

V pátek jsem se účastnila plaveckých závodů - jela se mnou i kámoška, takže přes velkou nervozitu se nějak našel čas i na nějaké blbosti a fajn pokec.

Obloha potemněla, zvony se rozezněly .. okresní plavecké hry, nechť jsou za zahájené!

Nakonec jsme skončili zhruba předposlední, juj! I když se možná smějete, na samotnou soutěž jsme trénovali snad pouhé dvě hodiny (já ani pořádně neuměla závodní kotoul a šipku) - a s tím se jeli postavit totálně úžasným plaveckým družstvům (ach ano, bláznivá škola) .. ale tak úspěch :D

Momentálně mám úplně skvělou náladu. Čím to je? Poslechla jsem si tenhle nový song od The Pretty Reckless a povím vám, takovou chuť zpívat zkrátka u ničeho jiného nedostanete.

*Povinně poslechnout!*

Mám rozečtených pár knížek, ale žádná není taková.. dostatečně zajímavá. Jediné co stojí za zmínku je snad "Mládí furt v hajzlu" a pak 2. až 3. pokračování fantasy "tygří" triologie o dvou zakletých princích .. indických :3
(THOR SE ŠNEČÍM TEMPEM BLÍŽÍ!)
Mimochodem, máme doma kilovou arašídovou nugetu - zrovna jí lžičkou vydlabávám. Povím vám, i když je to takhle navečer vážně nezdravé, cítím se jako král. Za mojí dobrou náladu částečně vděčím bráchovi, hudbě, vtipné knize, nugetě a zkrátka dobrému dni! (Děda slavil šedesátku.. jestli mě někdo kdy učil lásce ke knihám a příběhům, byl to právě on.)

Takže, to bylo takové krátké info z mého dost (ne)zajímavého života - pro někoho. Ale já si nestěžuju. Na co taky..? Tak dobrou noc *stejně tu bude strašit ještě do dvou do noci*! A nezapomeňte: WE ARE THE CHAMPIONS!


P.S. Vlk a vesmír... dvě majestátní věci spojené v jedno. Začínám mít ty chlupatce ráda. Tak i samotný hvězdy. Hodí se k sobě^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HanicZka HanicZka | Web | 17. listopadu 2013 v 10:13 | Reagovat

Máš fakt hezkej design! :)

2 Sara Whitney Sara Whitney | Web | 17. listopadu 2013 v 11:53 | Reagovat

Obrázek je úžasný, na vesmírné obrázky jsem ulítlá už nějakou dobu a s medvědy to moc hezky ladí.^^
Pořád si myslím, že tvůj život je právě teď zajímavější než ten můj, jelikož ten se skládá ze školy, učení, jídla a spaní a na nic jiného v něm pomalu nenacházím místo, ale tak už bude po čtvrtletí, tak se to u nás ve škole snad zase trochu uklidní. :D *upřímně v to doufá, protože už mele z posledního*
Já se šipku nenaučila pořádně doteď, ačkoliv na škole jsme měli povinně tři roky plavání. Kotoul jsme nedělali, ale měli jsme místo toho zjednodušenou obrátku. Já smolař si vybrala jednu z mála škol s vlastním bazénem. :D Ale tak zase díky tomu umím poměrně dobře plavat, ale musím upřímně říct, že jsem ráda, že už jsou ty tři roky za mnou. :D

3 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 17. listopadu 2013 v 12:24 | Reagovat

Vlky miluju ! :3
Za výběr hudby dostáváš jedničku a plavání mi šlo tak ve 4. třídě :D Naposledy jsem plavala jako blázen, když jsem byla v půlce rybníka a oblohu pročísl blesk :D
---
No jako mohla by ses polepšit, protože mi chybíš :P
---
Já bych v té poličce chtěla milion knížek, které stejně v životě nepřečtu :D
---
Jsem ráda, že se tak bavíš :D a Riddicka jsem film ještě neviděla, ale časem to napravím :3
---
Objednávala jsem si přívěšek vlka, naušnice Carmen (které dostanu od mamky k Vánocům/narozeninám) a přívěsek pentagram (který dostanu od kámošky k narozkám) :D
---
Jo Logan je slaďoušek :3

4 Mrs. Writer Mrs. Writer | E-mail | Web | 17. listopadu 2013 v 15:27 | Reagovat

[1]: Děkuju *červená se*, vděčím za něj Miss Nothing :)

5 Miss Nothing Miss Nothing | Web | 17. listopadu 2013 v 16:25 | Reagovat

Ehm... je to pesnička od The Pretty Reckless, ktorých tvorí aj Ben, Jamie a Mark a nie len Taylor... Ako nemyslela som to zle, len nemám rada keď ľudia všetko pripisujú frontmanovi a zvyšok kapely je neviditeľný...
Aaa doma mám okolo 50 neprečítaných kníh a stále si dokupujem ďalšie... nwm je v tom isté čaro motať sa po kníhkupectve a vybrať si knižku aj keď viem, že čítať ju budem najskôr o 100 rokov :D

6 Mrs. Writer Mrs. Writer | E-mail | Web | 17. listopadu 2013 v 16:28 | Reagovat

[5]: Promiň, máš pravdu, hnedka to přepíšu :)

7 BeeDee BeeDee | Web | 17. listopadu 2013 v 22:17 | Reagovat

Vlci jsou úžasná zvířata =) Hej, nedělej mi chutě! xD

8 AlbertFoogs AlbertFoogs | E-mail | Web | 3. června 2018 v 1:44 | Reagovat

The men's prostate is an essential section of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related is situated just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for that patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of kinds of prostate infection. It is brought on by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect in the gland and also the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma on the urinary tract or by infections via the rest with the body. A patient can experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal of the prostate defect accompanied by the employment antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to ascertain what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective meals are important. These are some of the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for health and wellness and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations a week will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef a week will raise the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to consider to make certain a wholesome prostate is to choose regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you ought to select prostate examination at least one time per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama