Deník

Ježíšek letos skromný nebyl :3

27. prosince 2013 v 14:27 | Mrs. Writer
Tak se opět vracím! Vánoce jsou, tedy u nás, už definitivně za námi. Jen ta výzdoba si ještě pobude :) Ježíšek se letos vážně vydařil, tak doufám že jste si to užili stejně jako já *muhahaha*

Btw. tak tenhle svetřík je boží! :3
Protože se pár lidí *uctivá tyhle super človíčky* zajímalo o to, co jsem to vlastně dostala pod stromeček, rozhodla jsem se tomu věnovat jeden, ten úplně první po-Vánoční článek... Není tu úplně všechno, ale i tak doopravdy spokojenost :3 I přes svůj věk si pořád píšu "Ježíškovi" a ten pak všechno vyřizuje, tím pádem je to pořád takové to překvapení. Mamčina oblíbená věta je "Ježíšek si to přečte, sežene, koupí.. ale jestli se ti to nebude líbit, koukej předstírat opak!" :D Rodinná Vánoční věta.

Aby to ale nebylo tak úplně bez komplikací, asi u třetí fotky mi odešel foťák -,- Nekecám, takhle pěkně po Vánocích *asfgf!! - cenzurováno pro nadměrný výskyt vulgárních výrazů*, ale tak chtěla jsem ten článek dodělat, takže je zbytek braný mobilem... uf, kvalita nic moc, ale zvládneme to ne? :D

P.S. Recenze na Hobbita je komplet napsaná, takže jestli na ní někdo čeká *juj* sledujte blog a během dneška - zítřka se jí dočkáte! :)

Informace a mentální věk

20. prosince 2013 v 13:59 | Mrs. Writer
Je tu pár věcí o které bych se s Vámi chtěla podělit, takže opět docela vykecávací článek. Ale vám to nevadí, viďte?

Hned na začátek chci moc poděkovat blogerce Zrzce (nesmím jí zapomenout poděkovat ještě v komentáři), díky které jsem měla včera tu možnost užít si opravdu, tedy alespoň pro mě, vysokou návštěvnost. Je to zvláštní, člověk si ze začátku říká, jak si blog založí jen pro sebe, že mu to pomůže zabít trošku času a bere to jako koníček. Jenže pak vám udělá známější (a milý) bloger menší reklamu a bum, čučíte na Toplist jako blázni.. vidět to číslo je vážně úžasný pocit lidi. Doufám, že si časem získám nějaké pravidelné čtenáře i bez cizí pomoci a že se vám tu bude líbit.

Opět AKTIVNÍ!

4. prosince 2013 v 19:40 | Mrs. Writer
Já vím, jsem ostuda :D Ale tentokrát můžu neaktivitu přišít blbnoucímu systému blog.cz, protože za ní z části může on! No nic, ani jsem vám nepopřála hezkého adventa a zítra už je Mikuláš... tak snad jste si ho užili. A co je nového?
Nějaký další závislák na weheartit?! :3

Before I die..

27. listopadu 2013 v 13:11 | Mrs. Writer
Každý má nějaké sny. Já osobně jich mám hned několik (což je asi dobře) a každý z nich si hodlám splnit. Nakonec, žiju jenom jednou, ne? :) Třeba mi tenhle blog vydrží tak dlouho, že se s vámi se svými prožitky budu moci podělit (ehm, uvidíme). Nejsou tu všechny, ale i tak se můžete pokochat těmi nejdůležitějšími. A víte co? Držte mi palce, ať se mi to jednou podaří!

Jak mám tohle sakra nazvat..?

16. listopadu 2013 v 23:01 | Mrs. Writer
Moje neaktivita zdá se překračuje únosné meze - jde to také živě vidět na návštěvnosti. Chjo, kdo by si nepřál mít navštěvovaný blog..? No, to je fuk. Teprve začínám! :D Tákže po nějaké té pauze krátká vsuvka.
*Miluje tu ještě někdo vlky spojené s galaxy motivem^^?*

Hahaha... I hate it.

9. listopadu 2013 v 16:11 | Mrs. Writer
Z mrtvých vstání ... aneb jak může být člověk naštvaný na svět?

Jenom na skok, ale je přece ten Halloween!

31. října 2013 v 22:14 | Mrs. Writer
Huh, dneska je toho na mě nějak moc a ani víkend nebude lepší... přesto si přece nemůžu nechat ujít šanci popřát vám k svátku, který my Češi ani neslavíme, takže HAPPY SCARY HALLOWEEN!

Mrs. Writer se svěřuje: Zápisek třetí

22. října 2013 v 16:56 | Mrs. Writer
Muhahahahahahááááá!! Já být moc šťastná člověk a k tomu ještě moc dobrá Čecha!
 
 

Reklama