Jednorázovky

Kouzlo okamžiku

3. září 2017 v 14:57 | Deny
Varování: Následujcí povídka je plná klišé, depresivních souvětí a všeho, co ani nechápu kde se vzalo :D
Nevím, co může mít vliv na moje psaní v půl jedný ráno s X Ambassadors (na bedýnkách jako hipster..) Protože co si budem, spíš bych měla začít vydávat články na téma aktivní admin, 20days (minut) challenge a přestat být tak depresivní povídkář :D No, hezkej večer přeju, mějte se hezky a udělejte něco pro sebe, třeba teplákovej den zní jako fajn nápad, tak šup šup, zejtra jedině tepláky :)

Návrat - 3001: Příběh planety

18. dubna 2014 v 21:30 | Mrs. Writer
Je pátek (mám dojem, že snad dokonce Velký pátek) večer a já si s kouskem skvělé pistáciové čokolády (Orionka, sice ne taková jako Milka, ale zbožňuju ji :3 Na tohle ale bohužel nemá, omňomňom!) užívám nenucené nicnedělání.

Nedávno jsem se účastnila jedné literární soutěže na téma 3001: Příběh planety, která po pisálcích vyžadovala pokratší sci-fi povídku o budoucnosti planety Země. Zúčastnilo se něco přes 1 400 lidí, jestli mám správné informace a teda bohužel, neumístila jsem se. Nebudu lhát, zamrzí, zamrzí, ale popravdě jsem s úspěchem ani ve velkém nepočítala. Ještě mám TOLIK co zlepšovat a když už mám teda mluvit narovinu: zápletka toho příběhu je skutečně nulová, oproti vítězným dílkům. Takže těm co se umístili, wow, upřímná gratulace! ^_^ Příběh nesměl být v průběhu soutěže nikde zveřejněn, takže ho sem dávám až se zpožděním.

Žánr: Sci-fi
Limit: 3 000 znaků
Název: NÁVRAT

P.S. Určitě se nebojte mi zanechat nějaký komentář, moc mě to potěší. Nom, já jdu brázdit vody Tumblru a vidím to dneska na nějaké to pokratší anime, když už mám tu čokoládku. Zítřek je celý vyhrazený matice, protože ty čísla mě jednou skutečně dostanou ^______^ Oyasuminasai!

P.S.S Hezké počtení a doufejme, že se má vize budoucnosti jen tak nenaplní! :D

Ta dívka s rudými rty

14. března 2014 v 12:00 | Mrs. Writer
Dnes to bude bez zbytečních keců (:D). Snad jen k povídce - snažila jsem se o trošku jiný styl, než obvykle píšu a hlavně pro charakterově odlišnou hlavní postavu. Byla to otázka hodiny, takže taková rychlokvaška, ale tak co naděláme.

P.S. Stále mám prázdniny, stále se válím doma a byla jsem dokonce navštívit několik galerií. Musím uznat, že některé umění je zkrátka děsivé, ale líbilo se mi to. (Ale že by někdo namaloval Lokiho? Andyho? To né -__- :DD)

Zemi by se křivdit nemělo

14. února 2014 v 20:59 | Mrs. Writer
Přináším Vám první ze zmiňovaných fanfikcí, tak doufám, že to někomu udělá radost :D Dlouho jsem nevěděla jakou z nich vybrat, ale nakonec, právě díky svátku zamilovaných (vím že mám poněkud menší zpoždění :D) jsem se rozhodla právě pro "Zemi by se křivdit nemělo". Co k tomu říct, celé mě to napadlo za poslechu jedné romantické písně, po tom, co jsem ji omylem přepnula na poněkud "frajerskou" melodii neznámého původu. Jediné co mě štve je, že se mi ta FF vůbec nepovedla podle mích představ, tohle mělo být jiné a tamto taky.. no, ale nad tím už je pozdě přemýšlet.

Předem varuji, že to obsahuje, někdy až moc rozněžnělé přirovnání, i mě samotné z toho bylo někdy na zvracení, protože klišé nesnáším, ale tak, vy mě za to neukamenujete, viďte? :)

P.S. Povídku bych ráda věnovala mojí affs Lucy, která si na mě dneska vzpomněla a věnovala mi vážně "zajímavý^^" text k narozeninám, takže, tady je můj způsob jak se odvděčit :)

Už jsem se zmínila, že co se Lokiho týče, vidím ho s kombinací se ženami jako děvkaře?! :D
A tady vzkaz pro mou kamarádku, která o mém blogu ví... opovaž se tomu smát!! XD A oslava bude příští týden -___- A jestli chceš, příští bude věnována tvé maličkosti.


Lhát se nemá

10. února 2014 v 7:00 | Mrs. Writer
Abych řekla pravdu, ohledně téhle jednorázovky mám dost smíšené pocity, ani jsem v konečné fázi nevěděla, jestli ji mám vůbec zveřejnit, přišla mi taková zvláštní.. ale FF na Lokiho potřebuje pár posledních úprav (já vím, moc mi to trvá :D), takže nakonec jsem překonala své pochybnosti :D Skutečně nemám tušení, jak na vás ta povídka zapůsobí, ale doufám že alespoň někoho to v něčem osloví. A předem říkám, doopravdy nevím, jak mě něco takového napadlo XD

Doufám že mi opět věnujete nějakou tu radu, nebo jakkoliv vyjádříte svůj názor :) Chci poděkovat všem, co má dílka přelouskají a hlavně vám, pravidelným čtenářům mého blogu, mám vás všechny strašně ráda, vážně jo :3

LHÁT SE NEMÁ
>Fantazie<

Šedá Eminence

30. ledna 2014 v 16:41 | Mrs. Writer
Včera jsem měla chuť zase něco sesmolit...tak je to tu. Kdo z vás má rád tanec, nebo navštěvuje taneční? :) Jednorázovka byla psaná za poslechu této skladby (ať žije waltz! :D)

Klidně si ji ke čtení potichu pusťte, pru to pravou atmosféru :))

Především mě zajímá váš názor, takže směle komentujte, kritizujte a podobně nudné věci^^ Nebojte, je to krátké.
P.S Brzy přidám další FF na Lokiho... moc mě to baví :3 Je super být fanynka :DD
P.S.S. Ano, používám nadměrně moc smajlíků :D ^__^

Romantika/Fantazie/ a to další.

Svatební Obřad

26. ledna 2014 v 18:12 | Mrs. Writer
Včera jsem vytvořila v rubrice "Povídky" novou složku a to s názvem "FanFikce", je to tak :D Jeden super človíček, na kterého jsem omylem *ještě že tak* v blogovém světě narazila píše naprosto úžasné fanfikce, až mě to nějak navnadilo k tomu to vyzkoušet také, tak uvidíme :)
Dneska tedy přidávám první, celkem krátkou FanFikci a zajímá mě váš názor na ní :) Btw. kdo mě zná, asi tuší, na jakou postavu jsem upjatá a jaké se ta povídka bude týkat.. Jak dobře mě znáte, muhaha?! :D

Loki/OC - nebo snad čtenář?
Parodie/Vtip/Romantika

K té povídce se mi to docela hodí... :D

Skrytý ve tmě..

18. prosince 2013 v 22:28 | Mrs. Writer
Nápad ze školní lavice (nudná hodina), snad se bude líbit. Nezapomeňte mi do komentáře napsat, jak se (ne)líbilo a co bych měla zlepšit, děkuju! Je to krátké, takže mě docela zajímá, kolik lidí to nakonec přelouská :D.

Hrdina

23. září 2013 v 15:52 | Mrs. Writer
NĚKTERÝ HRDINA,

V celém domě bylo ticho. Místnosti působily chladně a opuštěně, přestože byli vymalovány veselými barvami. Dívka, mohlo jí být tak kolem dvaceti let, seděla v houpacím křesle blízko okna, po kterém lenivě sklouzávalo několik kapek deště. Bez hnutí přímo hypnotizovala příjezdovou cestu k jejímu domovu. Ale dalo se tak téhle opuštěné stavbě ještě vůbec říkat? Opřela se o křeslo. Skříp, vrz, skříp… zavrzala židle po každém malátném zhoupnutí. Ta žena někoho vyhlížela. Nebo to tak alespoň vypadalo.

 
 

Reklama