Ostatní

Čtečka vs. Kniha

10. července 2014 v 18:33 | Mrs. Writer
Apple, iPhone, tablety, smartphony... moderní doba, do jaké jsme se vy i já narodili, nám nabízí desítky různých zařízení, které se, ať už někteří chceme nebo ne, snadno začlenily do našeho docela obyčejného dne. Díky tomu známe i pojem jako je elektronická čtěčka knih. Když bych vám dala vybrat mezi "normální" knížkou a čtečkou, po čem šáhnete? *Za předpokladu, že vám čtení nepřivází časté stavy nudy, agrese a naprostého znechucení :D*

Top Aplikace

8. července 2014 v 13:26 | Mrs. Writer
Jako uživatel dvou let starého Samsungu (Galaxy mini 2, žluté provedení) a Androidu (láska na první pohled, viďte? :D) mám mobil přecpaný (vlastně ani ne, půlka paměti je pořád volná.. netuším jak to dělám) aplikacemi všeho druhu. A tak jsem sepsala seznam těch, bez kterých se už vážně neobejdu.
pozn. pod čarou: Což je maličko smutné, ale ignorujme společně tuto nechtěnou skutečnost! (:D)


Pořadí nehraje žádný význam, ten obrázek výš je boží a - veškeré zmíněné aplikace jsou zdarma! :)

10 příznaků závislosti na čokoládě.

3. května 2014 v 23:08 | Mrs. Writer
No, tak nějak to dopadá, když má Mrs. Writer dobrou náladu a po ruce kousek oříškové Orionky :D.

Všichni to známe. Tu neodolatelnou vůni, ten pocit, když ji vítězoslavně hodíme do nákupního vozíku, neopakovatelný zážitek při krájení dortu, tu chvíli, když se s vámi váš kamarád dobrovolně podělí, nebo ji jednoduše šlohnete z kuchyně.. Je to droga, je to naše závislost, neumímeme bez ní žít, ani to nechceme. Vždycky si najde cestičku do naší skříňky, stolečku, kapsičky, ať už v tuhé, nebo jakékoliv jiné formě. Tu-du-du-důům.. Dámy a pánové, zde je deset příznaků závislosti na čokoládě! Aneb kolik z vás přizná, že je tragicky závislý?

*VAROVÁNÍ: Obsahuje pár až nechutně výtečně vypadajících obrázků - autor nenese žádnou odpovědnost za případné škody na vůli čtenáře*

Kontrola affs, aneb přijít to muselo

23. března 2014 v 20:00 | Mrs. Writer
Vezmeme to ve zkratce, ať tady zbytečně neplýtváme místem. Většina z vás to zná, takže snad nemusím nic vysvětlovat. Pokud už se mnou to malé břemeno sdílet nechcete, pochopím to, nemusíte se zapisovat. Pokud jste si na mě ale zvykli (:D), koukejte se zapsat! Stačí když napíšete že chcete zůstat, ideálně i důvod a vaše oblíbené rubriky, ať to máme hezky všechno pohromadě. Děkuju :)

Zároveň, jestli je tu někdo, kdo by měl o tohle naopak ZÁJEM, stačí když hodíte odkaz na svůj blog a případný důvod, proč to tak má být, já se vám v nejbližší době moc ráda ozvu :))

Jediné pravidlo, jaké jsem si určila zní: Při obíhání si přeji mít komentáře smysluplné, tedy vztahující se k článkům (žádné otřesné obíhám..). Ideální by bylo, kdyby jste chtěli spřátelit a navíc měli tu chuť vyjádřit se k mým výtvorům. Tak se na to budu nakonec koukat i já.
OD 23.3. DO 30.3

Obíhám snad podle pravidel, ale i případné reklamace přijímám níže :D

Nominace - A sakra!

6. března 2014 v 17:48 | Mrs. Writer

Dobře, zajímá vás jaké bylo divadlo..? No, řeknu to takhle - alespoň jsme se neučili! :D Ale tak nebylo to úplně špatné, spíš taková ta "dobrá" blbost.
A nyní k věci! Jelikož si tady na mě furt někdo vzpomíná (yay^^) byla jsem nominována na další TAG, který ráda vyplním, když už jste si dali tu práci. Nominována jsem byla dokonce 2x - A za to může tenhle a tenhle člověk. Chci se předem omluvit, že mi to tak trvalo, ale znáte mě, vždycky se zpozdím .___.


Zařizování pokoje, jaký styl se Vám líbí?

28. února 2014 v 21:30 | Mrs. Writer
Tak jsem se rozhodla trošku odbočit od světa knih, povídek, hudby a deníčku, i když tohle se tak trošku deníku týká. Jak už jsem se tady několikrát zmiňovala, mám dohromda dva (madší a starší) bráchy. A už od dětství spolu všichni sdílíme jeden pokoj. Nebudu lhát, užila jsem si spousty srandy i mučení, po těch patnácti letech v jedné místnosti a už jako prcek jsem kvůli těm pitomcům ponocovala do půlnoci :DD Polštářové bitky, lechtání, dušení dekou a hlavně "souboje mutantů" .. zkrátka samé "chlapské" záležitosti.

happy gif animated gif on Giphy

Nejrychlejší bodovaný článek o novinkách všech dob!

13. února 2014 v 21:24 | Mrs. Writer
Ten pocit, když máte doopravdy chuť ze sebe vysoukat něco smysluplného na blog, ale vzhledem k času (hej, tahle věc si ze mě posledních pár dní dělá vážně srandu) a k navždy zaclánějícímu staršímu bratrovi u počítače (:D) nic z toho nemůžete uskutečnit?! Nyní vám tedy přináším "hustodémonskykrutopřísný" bodovaný článek o novinkách, který bude nejspíš o něco kratší, než mnou před chvilkou použité prapodivné slovo, ale nakonec... proč ne?

Happy Birthday Tom!

9. února 2014 v 9:00 | Mrs. Writer
KRÁTKÁ ZPRÁVA S JEDINÝM ÚČELEM - SLAVÍME!

Dnes slaví narozeniny náš *můj :D* nejoblíbenější a naprosto nejlepší herec i muž (a pak ještě miluji Black Veil Brides.. no.. asi budou navždy nastejno :D), mnou opěvovaný Tom Hiddleston! Mohla bych zde vypsat úplně to nejdelší přání všech dob, ale nakonec se spokojím jen s obyčejným:

HAPPY BIRTHDAY TOM! // VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM, HODNĚ PUDINKU, SMÍCHU, UŽÍVEJ SI TOČENÍ A POŘÁDNĚ TO OSLAV!!

Protože všechny ty úžasné věci si ponechám pěkně ve své hlavičce a až ho jednou potkám, hezky od plic mu je všechny vyříkám! :D Takže asi tak. Tom mě samozřejmě zaujal svou rolí Lokiho, ale i tak má na svém kontě několik dalších úžasných kousků, které nesmí být opomínány. I v dnešní době se natáčí nové a nové věci a i když mu roli Lokiho už nikdo nikdy neodpáře, myslím si, že zazáří ještě daleko víc :) Takže lidičky nezapomeňte, dneska je den TOMA, kdepak Lokiho, takže FF na toho boha zveřejním v příhodnější den.. s těžkým srdcem :D Stejně ten věkový rozdíl mezi námi je ještě O.K... já tomu věřím! XD

Aneb trocha toho, proč je tak zbožňovaný.. je to inteligentní, milý, sexy, slavný, obětavý a navíc vtipný Angličan, co umí tančit! No neberte to! :D

Dneska slavíme, takže já letím užít trocha slunečního svitu (ano, jsem vzhůru už v děvet hodin ráno^^) a nacvičovat "Hiddlesácký" pohyby :D Potom si dám nejspíše maraton jeho filmů-seriálů a zakončím to pravým Anglickým čajem!
A budu rebel, nepůjde to pod perex!! Ať to každý vidí. Dneska bude pěkný den. Why..??

...Because I'm happy...

Silvestr

31. prosince 2013 v 15:00 | Mrs. Writer
Tak ještě než zmizím oslavovat, přeji Vám všem vydařeného Silvestra a šťastný Nový rok! :) Doufám že pro ty, kterým rok 2013 nepřinesl nic hezkého, bude ten nadcházející lepší...

Osobně ani nevím, jaký pro mě rok 2013 byl, ale tak to už máme za sebou.. uvidíme jak dopadne ten další. Ten už nejspíš strávím (doufejme) na gymplu. Už se docela těším, protože by to chtělo nějakou změnu, ale pořád se mi nechce ze základky, ironie co? Chtěla bych toho na sobě hodně změnit a začít makat na tom, co chci dokázat. To je mé předsevzetí. Silvestra strávím naposledy v rodinném kruhu a pak... se uvidí^^

P.S. Pro ty starší... ne že se do půlnoci střískáte úplně! :D


BVB :3

Ne dar, ale ta myšlenka je to, co se počítá!

23. prosince 2013 v 11:57 | Mrs. Writer
Vím že jsem vám slíbila recenzi na Hobbita (a ten film jsem si vážně neskutečně užila!!), ale zkrátka tu zítra máme Vánoce a mě se doopravdy nechce strávit svátky u počítače, tak jsem se nakonec rozhodla popřát vám už dnes a objevit se tu s recenzí opět až po Vánocích..
Citát, jaký jsem použila na nadpis mi připadá vážně úžasný, víte kdo je jeho autorem? Henry Van Dyke. Nechtěla jsem tu ten citát vystavit bez autora, no. Všichni se těšíme na dárky, tak snad se dočkáte toho o co jste si Ježískovi napsali, ale zkuste si taky užít tu sváteční pohodu, protože tohle tu máme jen jednou o roka^^
Co k tomu říct.. dneska ještě sjedu do knihovny, ať mám přes svátky co číst a navštívím domov důchodců u nás ve městě.. s některými si chvilku popovídám, nebo alespoň s těmi, kteří letos nebudou mít u sebe své blízké. Mamka tam pracuje jako sestra, tak proč ne? :)

Momentálně úplně zbožňuji tuhle písničku... není vůbec Vánoční, ale víte co? We must stand together! :D


Je to docela klišé, ale tak musím Vám také popřát Šťastné a Veselé Vánoce plné pohody a krásných dárků! Jen ten sníh nám tu chybí .. Koukejte mi pak všichni napsat co hezkého jste dostali! :)


P.S. Ještě pět minut a konečně se už tradičně podívám na "Sám Doma" a "Ukradené Vánoce Tima Burtona". Je to klasika, ale než se to stáhne.. -,-

P.S.S Jo a koukal někdo včera večer na romanťárnu "Prázdniny"..? Och, zbožńuji ten film :3

Oh my god, AWESOME!

23. listopadu 2013 v 17:46 | Mrs. Writer
Včera jsem byla (konečně^^) na Thorovi 2.. a stále vypadám takhle:

Nominace, aneb věci co nepotřebujete vědět

28. října 2013 v 15:59 | Mrs. Writer
Ano, byla jsem nominována na v této době hodně populární blogový tag! :D Poděkujte tady Lywie *děkujů :3* Mám jedinečnou příležitost něco vyplnit, tak jdeme na to!

/EDIT 29.10. - doplněny nové otázky od Ersie - také děkuju za nominaci!/
/EDIT 3.11. - doplněny nové otázky od Darkness - znovu děkuji za nominaci^^/
Je vážně fajn, když si na mě někdo vzpomene lidičky :D

Rock/Punk Style - Disney Princess

27. října 2013 v 18:57 | Mrs. Writer
Aneb princezničky se daly na poněkud drsnější styl *-*

Knihovničky

23. září 2013 v 19:30 | Mrs. Writer
Hmm, občas nemám co na práci, tak si vyhledávám různé obrázky. A většinou je to na téma knih, antikvariátů.. tak vám jsme přidávám pár těch podařených, co jsem za tu chvíly našla. Btw. Tohle mít tak doma!

 
 

Reklama