Série

Klišé romantika

16. července 2014 v 17:23 | Mrs. Writer
Zdravím a zároveň se omlouvám za svou neaktivitu, ale byla jsem na pár dní pryč a tuhle sobotu zase celá rodina mizíme k moři (Chorvatsko - Rovinj :), takže to tenhle měsíc s články asi nepřeženu... později snad přidám "reportáž" :D Prázdniny jsou celkem ucházející, dneska jsem byla s mamkou nakupovat a ještě mě čeká kino (Hvězdy nám nepřály) - hah, zrovna dneska jsem si tu knížku společně s úžasným tričkem MickeyMouse a několika naprosto random věcmi s japonským motivem koupila, no, jsem zvědavá!
Vím, že jsem před šílenou dobou vydala první před-kapitolu sériovky o Lokim a nějak se to.. ehm.. trošku zadrhlo (:D), ale stejně jsem v jedné zahrabané složce našla první část dva měsíce staré klišoidní romantické povídky, kterou mám rozdělenou asi na tři části, ze kterých je tahle ta nejkratší. Momentálně mám doopravdy málo času*, takže jsem se rozhodla jednou přihodit zase něco psaného^^ No, i když je to opravdu mini mini kousek :D
*Jak vy užíváte volna? :)


Vězení není pro všechny - EPILOG

8. března 2014 v 15:23 | Mrs. Writer
Dobrá, rozhodla jsem se tady s tím trošku pohnout a začít nějakou tu sérii, ale vzhledem k tomu že takové ty "normální" jsou stále ještě ve výrobě (:D), rozhodla jsem se nakonec zveřejnit malinkatý kousek série o Lokim, která mě napadla přesně včera večer. Moc toho napsaného nemám, ale zrovna v pátek nám začaly jarní prázdniny (jako jedněm z posledních :D), takže nevím, jak často se tu budu objevovat.

A já opět mizím čučet na anime - さようなら

No, přečtěte, zkritizujte (i když ono moc není co, je to krátké a navíc epilog.. well) a případně křičte, jestli budete chtít pokračování.

Mělo by z toho vyjít komedio-akčňo-dramo cosi.
animated animated GIF
 
 

Reklama